KK Radnik – KK Pitomača 76:26 M-17

Košarka

Danas je u gimnazijskoj dvorani održana prvenstvena utakmica prvog kola regionalne košarkaške M-17 lige.
Košarkaši KK Radnik ugostili su KK Pitomaču i pokazali gostima što zaista znači prednost domaćeg terena. Već nakon prve četvrtine Radnikovci su stekli prednost od preko dvadeset razlike koju su iz četvrtine u četvrtinu samo povećavali. Rezultat utakmice na kraju je bio 76-26 te su domaći košarkaši upisali prve ovosezonske bodove na svoj ligaški konto. Najbolji strijelac domaće ekipe bio je Sebastijan Orak koji je dobro raspoloženu ekipu sigurnom i mirnom rukom vodio do pobjede.
Za KK Radnik nastupili su: Danijel Topljak, Sebastijan Orak, Atilio Santo, David Sladić, Mario Stjepan Matoić, Borna Behur, Karlo Behur, Sandi Štimac, Marin Lauš, August Subotičanec, Mate-Franjo Selak.