Nogometaši Radnika pobijedili Graničar, košarkaši izgubili od Ivančice

Nogometaši Radnika Križevci jučer su pobijedili Graničara iz Đurđevca rezultatom 2:1. Oba pogotka je zabio Žarko Bastašić. Križevčani u idućem kolu dočekuju drugoplasirani NK Papuk iz Orahovice.

Košarkaši Radnika gostovali su u Ivancu kod Ivančice koja je upisala i svoju drugu pobjedu u isto toliko kola. Domaćin je bio bolji rezultatom 79:70. Križevčani su se probudili u drugom poluvremenu i pokušali preokrenuti rezultat, no, nisu uspjeli. Prednost Ivančice stvorena u prvom poluvremenu je bila prevelika. Radniku nije pomoglo niti 25 poena Dominika Nerve koji je ubacio šest trica.

Košarkaši Radnika u idućem kolu dočekuju Labradu 1971. – Žurko koju vodi trenerica Nevenka Mravlinčić. Labrada u prva dva kola nije upisala pobjedu.