Opaka pobjeda nad Koprivnicom!

Jučer su naše odbojkašice odigrale zanimljivu i zabavnu utakmicu protiv djevojaka iz Koprivnice. Utakmica je počela da se igralo poen za poenom, ali tome je došao kraj kad je na servu došla naša kapetanica Emma i opalila 18 servisa za redom bez greške. Drugi set, ista priča, Emmi nitko ne može ništa i taj set se također brzo završava. U trećem setu u igru ulaze mlađe djevojke koje su se također dobro snašle na mreži, a i u obrani. Sve to pokazuje rezultat 3:0 (25:8, 25:10, 25:12) 💪🏐
Igrale su: Emma Skalicki (cap.), Antonia Tea BerosRea KonficEna EhrenbergerLeona OstojićRea VrhovecLucija PereminLucija MušlekIvana NemčićElena NemčićVeronika Konfic i Magdalena Lauš
Trenerica: Darinka Šimunčić
U ponedjeljak djevojke gostuju u Vrbovcu. To će biti zadnja utakmica prvog dijela lige. Liga ponovo počinje početkom veljače.