“Grand Prix Međimurje 2019.”

Darovita križevačka karatašica Leona Lugomer osvojila je zlatnu medalju na međunarodnom natjecanju “Grand Prix Međimurje 2019.“ na karate turniru koji se održao u dvorani Aton u Nedelišću u organizaciji Karate kluba Međimurje. Odmor od školskih obaveza, ne znači i odmor u karate svijetu, nego samo promjenu načina treniranja i pripremu za drugi dio sezone. Na karate turniru “Međimurje open” sudjelovalo je preko  450 natjecatelja. Čestitke Leoni na osvojenom zlatu!

Uz Leonu Lugomer koja je osvojila zlatno odličje u kategoriji cicibanke do 26 kg i Iva Katalenac osvojila je zlatno odličje u kategoriji učenice iznad 44 kg i brončano odličje u mlađim kadetkinjama do 45 kg.
Erik Wolf osvojio je zlatno odličje u kategoriji mlađi seniori do 84 kg.
Filip Komarica osvojio je brončano odličje u kategoriji učenici do 30 kg.
Leon Sokač-Huten osvojio je brončano odličje u kategoriji kadeti do 63 kg.
 Larisa Lugomer je izgubila za treće mjesto u kategoriji mlađe kadetkinje do 50 kg, kao i Luka Pajnić za treće mjesto u kategoriji mlađi kadeti iznad 57 kg, no postigli su velik uspjeh samim time što su sudjelovali na turniru.
Trener: Mario Ban