Mladi košarkaši Radnika uspješni ovaj vikend

U subotu je u Bjelovar na gostovanje otputovala pretkadetska ekipa KK Radnik (uzrast M15). Dječaci su igrali protiv domaćeg košarkaškog kluba Bjelovar i ostvarili izvrstan rezultat pobjedivši u napetoj utakmici domaće košarkaše rezultatom 64-61.
Utakmica je bila napeta od samog početka, ekipe su se smjenjivale u vodstvu, a poluvijeme je pripalo našim dečkima koji su imali 3 poena prednosti ispred KK Bjelovar.
U drugom poluvremenu gledala se preslika prvog dijela, ali ipak je sreća odlučila stati na stranu gostujućeg kluba KK Radnik. Iako je 5 minuta prije kraja KK Bjelovar vodio 7 razlike, naši su se dečki uspjeli organizirati u obrani pod vodstvom iskusnog igrača i trenera Ivana Svobode te su uspješno priveli utakmicu kraju.
Za pretkadete KK Radnik nastupili su: Štimac, Katanović, Marenčić, Zajec, Šaško, Sokač, Lauš, Gršić, Matoić.
Trener košarkaša je Ivan Svoboda.
Jednako sretni u nedjelju su bili ii kadeti KK Radnik trenera Igora Lukše koji su na domačem terenu pobijedili KK Đurđevac rezultatom 74-57. (M.M.)