Atletika – Dvoransko prvenstvo Hrvatske

Ovoga je vikenda u Zagrebu održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore na kojem su nastupili i križevački atletičari i atletičarke. Nakon što su članovi AK Križevci pokupili pregršt nagrada i priznanja u petak na podjeli nagrada za sportska postignuća u organizaciji Zajednice sportskih udruga Križevci, križevačka atletska mladost postigla je vrlo dobre rezultate na navedenom natjecanju.

Muška štafeta 4×400 osvojila je 4. mjesto, a istrčana je u sastavu Hunjak, Palijan, Kralj, Krulić.

Ženska štafeta 4×400 u sastavu Ida Šimunčić, Marcela Gudić, Lucija Zimonji, Veronika Drljačić osvojila je također vrlo dobro 4. mjesto.
U utrci na 400 metara u muškoj konkurenciji Dominik Hunjak osvojio je 6. mjesto, a Ida Šimunčić u istoj utrci osvojila je treće mjesto i brončanu medalju.
Ognjen Mergon nastupio je u utrci na 1500 metara i osvojio treće mjesto.