Taekwondo – 17. turnir M-2 open u Vrbovcu

Ovog vikenda u Vrbovcu u organizaciji taekwondo kluba Rugvica održan je tradicionalni međunarodni turnir 17. M-2 open. Nastupilo je 400 natjecatelja i 50 klubova iz Njemačke, Mađarske, Slovenije, Slovačke, Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske. Taekwondo klub Radnik nastupio je sa 16 natjecatelja, od najmlađih članova kluba koji su nastupali u disciplini kick do kadeta i juniora. U disciplini kick Radnik je zauzeo 4. mjesto samo jednim bodom iza treće plasiranog. Ijan Lendl i Rene Jandroković osvojili su zlatno odličje, dok su Bartol Krnjak, Erik Rasonja i Ena Kušec osvojili brončano. Od ostalih članova u disciplini kick nastupili su Petra Šoštarić i Mihael Nerendić. U borbenoj disciplini Mihael Nikolić osvojio je srebrno odličje u kategoriji mlađih kadeta te Marin Matasić broncu. Najbolji križevački junior Antonio Dragašević okitio se srebrnim odličjem. Od ostalih članova kluba nastupili su Luka Turčan, Toni Rasonja, David Bingula, Luka Brezovec i Tin Dragašević.Krajem 2018. godine u Sarajevu je održan ETU licencni seminar za stjecanje europske trenerske licence na kojem je sudjelovao i naš trener Karlo Šimonek dok su početkom 2019. godine u Zagrebu treneri Damir Međeral i Zoran Jandroković prisustvovali licencnom seminaru za produživanje licenci trenera i ispitivača.