Nogometaši Križevaca pobijedili Čazmu tijesnim rezultatom

U nastavak 4. nogometne lige nogometaši NK Radnik Križevci ušli su s pobjedom.
Naime, u subotu je na gradskom stadionu pred 300tinjak gledatelja NK Radnik Križevci ugostio NK
Čazma
i lijepom igrom zabavio i iznenadio popunjeno gledalište. Iako je prilika bilo poprilično za
križevačku momčad, nedostajalo je preciznosti u nekoliko navrata, ali ipak naši su momci pronašli
snage da izbore pobjedu na domaćem terenu.
Rezultatsku prednost NK Radnik postigao je u prvom poluvremenu, ali samo da bi nakon 2 minute NK
Čazma tu prednost nadoknadio. Drugo poluvrijeme, za razliku od prvog koje je bilo puno naboja i
prilika, donijelo je nešto slabiji nogometni tempo, ali ipak i sreću jer su naši momci sredinom drugog
poluvremena uspjeli pronaći načina da još jednom povedu.
Konačan rezultat utakmice bio je 2-1 za naše križevačke nogometaše. Pogotke za NK Radnik Križevci
zabili su Micić i Rumenjak.
Za NK Radnik Križevci nastupili su: Micić, Jandrašec, Rumenjak, Sokač, Tihelka, Pavlic, Maras, Blagaj,
Višak, Kraljić, Bastašić, Babić, Seok, Stubičan, Srbljinović, Mladen.