Kup i ekipno juniorsko prvenstvo Hrvatske

Berba osobnih rekorda za naše atletičare!
Ovoga je vikenda održan Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske za juniorke i i juniore na kojem je ponovno zablistala naša vrsta atletičara. Veronika Drljačić izgleda ne može bez osvojenog zlata oko vrata pa je tako u utrci na 200 metara s osobnim rekordom uzela prvo mjesto, a u utrci na 100 metara bila je ukupno treća također s osobnim rekordom. Marljivi Neven Krulić ostvario je također svoj personal best – ukupno je bio peti u utrci na 200 metara s osobnim rekordom (22.65), a izvrsno drugo mjesto osvojio je u utrci na 400 metara popravivši svoje do sad najbolje vrijeme. Adam Hunjak u utrci na 200 metara bio je ukupno 25., a hvalevrijedno je napomenuti da je i on ostvario osobni rekord (24.16). U utrci na 100 metara bio je 26. Spomenimo i dobre rezultate vrlo mladih atletičara – Marcele Gudić i Florijana Šašeka. Marcela je na 1500 metara imala sveukupno šesto vrijeme utrke, a Florijan Šašek dvadeseto u utrci na 400 metara na kojoj je ostvario svoj osobni rekord. Trener vrijednih i talentiranih atletičara je Drago Palčić koje može biti ponosan na naše juniore.(M.M)