Članovi Fox taekwando kluba na prijmu kod gradonačelnika

Članove taekwondo kluba Fox Kevina Češljara, Anju Popović i Ines Popović, danas je u svom uredu primio gradonačelnik Dario Hrebak u prisustvu svoje zamjenice Valne Bastijančić Erjavec. Razlog prijmu bio je nastup u sastavu hrvatske reprezentacije na juniorskom prvenstvu Europe u Španjolskoj te izvanredan uspjeh Foksića, posebice Kevina Češljara koji je u svojoj kategoriji do 55 kg osvojio srebro i tako postao viceprvak Europe. Kevin je na ovom natjecanju bio i najbolji muški reprezentativac u našoj reprezentaciji, a u njegovoj kategoriji borila su se 34 borca iz 25 država. Hrvatska reprezentacija u sveukupnom plasmanu je zauzela treće ekipno mjesto dok su djevojke sveukupno bile druge. Gradonačelnik je mladim sportašima čestitao i na brojnim uspjesima koje su ostvarili kako bi uopće došli do europskog natjecanja. Poželio im je dobre plasmane u budućnosti, ali i medalje, a u konačnici i onu olimpijsku.