Fantastičan pogodak kapetana Modrića uoči okupljanja

Kraljevski je klub Granadu dočekao u sklopu osmog kola Primere, a pobjedom 4:2 zadržao je vrh prvenstvenog poretka – s 18 osvojenih bodova i kao jedina momčad bez poraza.

U prvom su dijelu dva pogotka prednosti Real Madridu osigurali Benzema i Hazard, a u 61. minuti na 3:0 povisio je kapetan Vatrenih Luka Modrić.

Na dodavanje Hazarda uputio je udarac s dvadesetak metara i sjajno matirao gostujućeg vratara, naciljavši u gornji kut.

Zaostatak Granade potom su smanjili Machis i Duarte, a konačni je rezultat postavio Rodriguez u sudačkoj nadoknadi vremena.

Modrić je u igru ušao u 34. minuti umjesto ozlijeđenog Kroosa te hvata punu formu uoči nadolazećih reprezentativnih izazova, protiv Mađarske u Splitu i protiv Walesa u Cardiffu.