Tehnika-Koprivnica izgubila od Slatine

Nogometaši Tehnike-Koprivnice u subotu su u 10. kolu Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ ugostili Slatinu. Naša je momčad na poluvremenu imala vodstvo od 1:0, ali su gosti preokretom došli do pobjede.
Strijelac za vodstvo Tehnike-Koprivnice bio je Roberto Jandrašec u 29. minuti, nakon lijepe akcije Ritoše i Kozjaka.
Slatina je u 58. minuti izjednačila iz prekida pogotkom Nikole Menegatija.
U 90. minuti sudac Dražen Fejer dosudio je kazneni udarac za goste kojeg je u pobjednički pogodak pretvorio Domagoj Jendrašić.

TEHNIKA-KOPRIVNICA – SLATINA 1:1 (1:0)
TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Ernečić, Dodlek, Švagelj, Matijaković, Ritoša, Tušek, Kozjak, Gašparić, Jandrašec, Maurović (još su igrali: Hlevnjak, Rumenjak, Krištofić). TRENER: Tomislav Čiković.
SLATINA: Dumenčić, Petrinjak, Vurdelja, Hodak, Dijanešić, Jendrašić, S. Matota, Potočki, Javorović, R. Matota, Menegati (još su igrali: Grljak, Jozić). TRENER: Damir Pemper.
STRIJELCI: 1:0 Jandrašec (29), 1:1 Menegati (58), 1:2 Jendrašić (90-11 m).

Izvor i foto: Facebook Nk Tehnika Koprivnica