Križevci 2019 “Ožujsko-KTC” 21. turnir u malom nogometu

Donosimo rezultate prvog dana, te bogatu fotogaleriju

Pronađite raspored za 14.12.2019.

NK VIKTORIJA – NK RATAR (ŽK skupina E) 0:1

U prvoj utakmici večeri, snage su odmjerili NK Viktorija i NK ratar. Neizvjesna borba je trajala do zadnjih sekundi utakmice kada je mrežu Viktorije zatresao Nikola Siladi, te tako donio pobjedu Miholečkom Rataru.

EURO LIMBUS MNK SASINA – NK HRVATSKI BOJOVNIK (skupina E)  8:0

Sjajni Euro Limbus je u drugom poluvremenu, nakon vodstva od 1:0, zabio čak 7 pogodaka te tako otvorio turnir na najbolji mogući način.

NK CROATIA – NK GRANIČAR (ŽK skupina C) 3:2

U napetoj drugoj utakmici županijskih klubova, igralo se gol za gol. U 21. minuti utakmice, za konačno vodstvo NK Croatia iz Nove Kapele pogodak zabija Matija Bogdan.

EURO LIMBUS MNK SASINA – KLIKAJ.HR CB LAVERNA     (skupina E) 2:1

Euro Limbus fantastičnom predstavom u svoj drugoj utakmici večeri pokazao koliko vrijedi.  Pogotkom Davida Žabeca u 16. minuti utakmice, Zagrebčani su ostvarili i zadržali prednost nad Koprivničkom ekipom.

NK RADNIK KRIŽEVCI JUNIORI – NK BRATSTVO (ŽK skupina A) 1:6

Križevački su juniori dobro otvorili utakmicu protiv Bratstva iz Kunovca. Na poluvremenu je gostujuća ekipa vodila 1:0. Drugo su pak poluvrijeme gosti ubacili u veću brzinu, te u mrežu pospremili još 5 golova. Valja istaknuti hat trick Luke Vidakovića za ekipu iz Kunovca.

NK TOMISLAV RADNIK – PRIGORISKI.HR (skupina G) 1:7

Utakmica ”domaćina” na oduševljenje je publike počela tvrdom igrom obje ekipe. Međutim, pogotkom Nikole Stankovića u 4. minuti, Križevčani dolaze do vodstva te tako preuzimaju kontrolu nad utakmicom. Do kraja prvog dijela zabijaju Rumenjak, te zatim Švagelj za 3:0. Drugo poluvrijeme Prigorski zabija još 4 pogotka, dok NK Tomislav Radnik upisuje počasni gol u 23. Minuti