Križevački Radnik slavio u Koprivnici

KOPRIVNICA – Gradski stadion “Ivan Kušek Apaš”. SUDAC: Ante Vicić (Voćin). POMOĆNICI: Hrvoje Selenić (Slatina) i Ema Penava (Cabuna). DELEGAT: Davor Drvenkar (Belica).

KOPRIVNICA: Ramaj, Petika, Žuljević, Radotović (od 64. Essomba), Hajdinjak, Vuić (od 71. Međurečan), Delić (od 14. Anić), Erdelji (od 71. Delić I.), Lisjak (od 46. Kunštek), Arap, Brcković. TRENER: Bojan Tucaković.

RADNIK: Koprić, Mačković, Kovač, Mladen H., Mladen M., Dlesk (od 87. Petak), Šabijan, Senko, Stubičan (od 62. Ferenčak), Srbljinović, Lacić Klarić (od. 72 Jandrašec). TRENER: Anthony Pavlović.

STRIJELCI: 0:1 Mladen M. (1), 1:1 Delić M. (13), 1:2 Srbljinović (30).

Nakon dugog niza godina Križevčani su slavili na koprivničkom gradskom stadionu pobjedivši Koprivnicu 1:2.

Lopta se još pošteno nije ni zakotrljala, a Mihael Mladen dovodi goste iz Križevaca u vodstvo. Međutim, 12 minuta kasnije iskusni Delić poravnava rezultat. Igrala se 30. minuta susreta kada je Srbljinović pošteno opalio i donio novu prednost Radniku i postavio konačan rezultat 1:2.

U sljedećem kolu Radnik dočekuje Viroviticu.