OBARANJE RUKE Križevci dobili prvake Hrvatske!

U Sinju je održano dvodnevno prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke i ovo je šesta godina zaredom kako se održava prvenstvo Hrvatske u obaranju ruke za osobe s i bez invaliditeta.

Sudjelovala su 296 obarača iz 25 hrvatskih klubova. Luka Drokan (Koroi Trešnjevka) postao je prvak Hrvatske desnom i lijevom rukom.

Kod žena do 80 kilograma desnom rukom prvakinja Hrvatske postala je Mihaela Kogl (Kor Tigar) ispred klupskih kolegica Blaženke Trobić i Stevane Vujasinović.

U nedjelju su nastupili “križevački tigrovi” u kategoriji +105 kg lijevom rukom. David Dožaić bio je peti, a Zvonko Soviček šesti. Desnom rukom Dean Lenče bio je četvrti, David Dožaić šesti, a Zvonko Soviček je osvojio 11. mjesto.

Stevana Vujasinović postala je prvakinja Hrvatske lijevom rukom do 80 kilograma. Srebrom se okitila Mihaela Kogl, a brončanom kolajnom Blaženka Trobić.

Dražen Kogl prvak je Hrvatske lijevom rukom u kategoriji do 75 kilograma.