ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP Radnik Križevci na korak do finala

POLUFINALE ŽUPANIJSKOG KUPA Dos Anjos i Hrvoje Mladen za pobjedu Radnika nad Koprivnicom

KOPRIVNICA – RADNIK KRIŽEVCI 1:2 (0:2)

KOPRIVNICA – pomoćni teren gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš. SUDAC: Marko Dergez. POMOĆNICI: Matej Mađerić i Ivan Ivaeljić. DELEGAT: Stjepan Kranjčev.

KOPRIVNICA: Ramaj, Ganžuli, Petika (od 19. Lisjak), Radotović (od 46. Delić), Hajdinjak, Vuić (od 46. Međurečan), Delić (od 76. Anić), Kunštek, Erdelji Arap (od 81. Palčić). TRENER: Bojan Tucaković.

RADNIK KRIŽEVCI: Vrbančić, Dias da Silva, Mačković, Sandi, dos Anjos, Mladen H., Mladen M., Dlesk (od 74. Lacić Klarić), Šabijan (od 74. Stubičan), Srbljinović, Senko (od 80. Jandrašec). TRENER: Anthony Pavlović.

STRIJELCI: 0:1 dos Anjos (3), 0:2 Maladen H. (35), 1:2 Kunštek (71)

Veliki korak napravio Radnik ka finalu županijskog kupa. Naime, u prvom susretu na pomoćnom terenu koprivničkog “Apaša” Križevčani su svladali Koprivnicu 1:2.

Već u 3. minuti dos Anjos je poentirao i doveo Radnik u vodstvo. Nakon toga Koprivnica uzvraća stativom. Igrala se 35. minuta kada je Hrvoje Mladen pošteno opalio iz slobodnog udarca i zabio za 0:2.

Dvije minute kasnije pocrvenio je Erdelji zbog grubog prekršaja. Međutim, u nastavku igre očekivalo se više od Radnika, budući da Koprivnica je na terenu dobro stajala i početkom poluvremena Arap pogađa gredu.

U 71. minuti Kunštek preciznim udarcem matira Vrbančića i postavlja konačnih 1:2 te ostavlja nadu Koprivnici u uzvratu.

U drugom polufinalnom susretu Borac je poražen u Imbriovcu od Tomislava iz Drnja identičnim rezultatom odnosno 1:2.

Uzvratni susreti na rasporedu su 17. svibnja.