Članice Udruge žena s bolestima dojke „Narcise“ nastavljaju s aktivnostima

Nakon ljetne stanke članice Udruge žena s bolestima dojke „Narcise“ Đurđevac, ponovo su se okupile. Prvi jesenski sastanak održale su u prostoru Doma kulture na kojem su se dogovorile da nastavljaju sa aktivnostima, prije svega onima koje su vezane uz sve buduće manifestacije u gradu Đurđevcu. Uz to, radit će i na  provedbi nekoliko projekata koje planiraju  odraditi do kraja godine.

– Moram naglasiti da naša Udruga ima dobru suradnju sa sličnim udrugama iz naše županije, a želja nam  je tu suradnju i proširiti, rekla je dopredsjednica Udruge Đurđa Martinuš i pri tom posebno naglasila što „Narcise“ u svemu tome imaju velika podršku gradonačelnika Hrvoja Jančija i predsjednika Gradskog vijeća Željka Lackovića. Ohrabruje nas i veseli što čelni ljudi grada Đurđevca podržavaju naš rad i svaku našu aktivnost i na tome im zahvaljujemo, zaključila je dopredsjednica Đurđa Martinuš.