Rukometni klub Nexe pobijedio Križevčane

Rukometna poslastica odigrana je jučer u Križevcima u 8. kolu Paket24 Premijer lige. Nexe  je kao favorit došao u Križevce i očekivano pobijedio KTC.

Križevčani su odlično parirali našičkim rukometašima dvadesetak minuta i semafor je pokazivao rezultat 9:9. Na predah ipak odlazi NEXE s osjetnijom prednošću 11:14.

Nakon deset minuta igre u nastavku gosti i dalje drže plus 3 (17:20), ali već četiri minute kasnije bježi NEXE na 17:24. Deset minuta prije kraja utakmice našički rukometaši imaju plus 10 (19:29) i do kraja povećavaju prednost na konačnih 22:35.

Najraspoloženiji kod KTC-a bio je Dujmović s osam pogodaka, a kod gostiju Štrlek je sedam puta zatresao mrežu domaćih. Grgić je skinuo 12 pokušaja gostiju, Haman je dodao 3. Kuzmanović je upisao 6 i Radovanović 5 obrana za NEXE.