Križevački rukometaši uvjerljivo pobijedili ekipu iz Metkovića

Rukometaši KTC sinoć su se pobjedom i pred svojim navijačima oprostili od 2023. godine. Važna pobjeda, na kraju i uvjerljiva, ali nije bilo lako doći do bodova.

Do 17. minute izjednačena utakmica u kojoj semafor pokazuje rezultat 9:9, a četiri minute kasnije gosti iz Metkovića imaju plus 3 (9:12). Križevački rukometaši pojačavaju tempo i na predah odlaze s minimalnom prednošću 16:15.

U drugom poluvremenu KTC nastavlja s odličnom igrom i u 35. minuti vodi 20:16. Devet minuta kasnije gosti dolaze do minimalnog zaostatka 25:24, ali KTC u tim trenucima preuzima igru pod svoju kontrolu i dolazi do uvjerljive pobjede 34:28.

Najraspoloženiji kod KTC-a bili su Ezgeta (8), Marković (7) i Jurakić (6). Kod gostiju su Jakić i Raguž postigli po 6 pogodaka. Istaknuli su se i križevački vratari. Grgić je upisao 7 obrana, a Olić 4. Vratar Metković-Mehanike upisao je 7 obrana.