SUPERSPORT 2. NL Radnik Križevci uvjerljivo pobijedio i približio se vodećim ekipama u ligi

RADNIK KRIŽEVCI – SEGESTA 6:1 (2:1)

Nogometaši Radnika Križevci pobijedili su Segestu 6:1 u 7. kolu SuperSport Druge NL. Domaći su poveli pogotkom Šabijana u 5. minuti. Gosti su poravnali deset minuta kasnije zgoditkom Kukoč-Petraella. U 35. minuti Medić trese mrežu Segeste za novo vodstvo Radnika

U drugom poluvremenu na 3:1 povisuje ponovo Medić iz penala u 84. minuti susreta, a 4:1 postavio je svojim hat-trickom Medić.

Na 5:1 povisio je je Čondrić u 92. minuti, a konačnih 6:1 u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio je Ocvirek.

GRADSKI STADION U KRIŽEVCIMA. GLAVNI SUDAC: Darko Jurčević POMOĆNICI: Valentino Mik, Marijan Rebrina 4. SUDAC: Ivan Dragun DELEGAT: Miroslav Jelić KONTROLOR: Ivica Radošević

NK RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Bužić, Mačković, Gogić, Medić (od 89. Katalenac), Šabijan ( od 82. Sivonjić), Srbljinović K (od 69. Ocvirek)., Senko, Barišić, Čondrić, Matejaš (od 82. Tihelka)

NK SEGESTA: Zrinščak, Kordić, Tsutida (od 46. Večerić), Šimić, Kapac, Šuart (od 80. Pudić), Čičković, Batur (od 69. Bojić), Matić (od 46. Zlatunić), Rendulić (od 46. Baškarad), Kukoč-Petraello