ŽUPANIJSKI KUP Pobjede Radnika, Graničara, Koprivnice, Osvita, Tehničara, Ferdinandovca, Podravca i Bratstva

Danas su odigrane utakmice osmine finala županijskog Kupa Koprivničko-križevačke županije. Donosimo rezultate:

Radnik Križevci pobijedio je u Koprivnici Močile 1:0 pogotkom Katalenca u 16. minuti utakmice. Đurđevački Graničar pobijedio je Tomislav Radnik 4:0, a pogotke su postigli Vindić (14), Tomić (27. i 44), i Godinho (56).

Bratstvo je izbacilo Starigrad 2:1. STRIJELCI: 1:0 Vaclav (6), 2:0 Fluka (74), 2:1 Šostarić (89).

Ferdinandovac je s visokih 7:0 pobijedio Tomislav. STRIJELCI: 1:0 Kvrgnjaš, 2:0 Podravec (8), 3:0 Kvrgnjaš (22), 4:0 Serdarušić (30), 5:0 Paradinović (39), 6:0 Paradinović (50), 7:0 Ivačić (54).

Kalinovac je na svojem travnjaku poražen od Koprivnice 1:3. STRIJELCI: 1:0 Zorić (15), 1:1 Lazar (28), 1:2 Pessoa (37), 1:3 Kudumija (54).

Tehničar je minimalno 1:0 slavio nad Miklinovcem . Jedini pogodak postigao je Ivetić u 77. minuti utakmice.

Lutrija penala odlučivala je pobjednika u ogledu Borca i Podravca. Borac je poveo pogotkom Babića u 46. minuti, a šest minuta kasnije Podravac je izjednačio zgoditkom Arapa. Nakon izvođenja udaraca s bijele točke slavio je Podravac.

Osvit je pobijedio legradski Graničar. STRIJELCI:  1:0 Zlatar (6), 1:1 Bečeić (45), 2:1 Bogdan (55), 2:2 Baričić (66), 3:2 Mešnjak ag (88).