Članovi TK Radnik Križevci u Križevce donijeli 4 zlata, 2 srebra i broncu

Taekwondo klub “Radnik” Križevci protekle je subote nastupio na 7. Kondor Kids Open u Zagrebu. U konkurenciji mlađih kadeta nastupilo je sedam članova kluba u raznim težinskim kategorijama. Na turniru je prisustvovalo 350 natjecatelja iz 35 klubova. Uz stroge epidemiološke mjere bez prisustva publike i roditelja bilo je teško odraditi ovakav tip natjecanja. Križevački taekwondoaši osvojili su četiri zlata, dva srebra i jedno brončano odličje.
Lara Srbljinović do 36 kg osvojila je 3.mjesto, Ena Kušec iznad 51 kg 1. mjesto, Marko Dijanuš do 47 kg 2. mjesto, Michael Nerendić iznad 51 kg 2. mjesto, Gabriel Srbljinović iznad 51 kg 1. mjesto, Luka Brezovec do 39 kg 1. mjesto i Tin Dragašević do 43 kg 1.mjesto. Prošlog mjeseca na prvom natjecanju ove sezone klub je nastupio na Susedgrad Sokol pokalu. Usprkos kratkom vremenu za pripremu sportaša osvojeno je pet medalja. Tin Dragašević do 43 kg 2. mjesto, Mihael Nikolić do 41 kg 3. mjesto i Luka Brezovec do 39 kg 3. mjesto. U disciplini Kick nastupile su Lara Srbljinović koja je osvojila 1. mjesto i Bruna Zajec Kambić 2. mjesto. Nastupio je još i Filip Kušec u skupini juniora do 63 kg te Rene Jandroković u disciplini kick. Prema kalendaru Hrvatskog taekwondo saveza slijedi turnir pod nazivom Jastreb open te nakon toga klub sprema ispite za pojaseve na kojem će prisustvovati 40 članova kluba, izvijestili su iz kluba.

Izvor i foto: Taekwondo klub “Radnik” Križevci