RUKOMET Virovitica nadjačala KTC

Rukometaši KTC-a poraženi su proteklog vikenda na domaćem parketu od Dugog Sela, u 1. kolu 1. HRL sjever. U subotu su u drugom kolu gostovali kod ekipe Viro-Virovitica i izgubili u dramatičnoj završnici 32:30 (15:14).

Prvo poluvrijeme igralo se “gol za gol”, a u 22. minuti utakmice križevački rukometaši stigli su do prve prednosti od plus 2 (9:11), ali u posljednjoj minuti prvog poluvremena domaći stižu do svoje prve prednosti od plus 2 (15:13). U posljednjim sekundama prije odlaska na predah KTC smanjuje na 15:14.

U nastavku domaći sastav do najveće prednosti od plus 4 dolazi u 41. minuti utakmice, semafor pokazuje 23:19, a li četiri minute kasnije KTC smanjuje na 24:23. U 51. minuti Križevčani vraćaju sve na početak, rezultat je 27:27. Pet minuta prije kraja utakmice KTC dolazi do prednosti 28:30, a dvije minute kasnije domaći se vraćaju iz minusa i dolaze u vodstvo 31:30. Na kraju Viro slavi 32:30.

Kod Virovitičana najraspoloženiji je bio Matijević s devet postignutih pogodaka, a kod KTC-a Vranić je sedam puta zatresao protivničku mrežu, a Braut i Vinković postigli su po pet pogodaka.