Pobjeda kadeta KK Radnik

Danas su svoju ligašku utakmicu u jutarnjim satima odigrali kadeti KK Križevci na gostovanju kod KK Pitomača iz Pitomače. Naši dečki odigrali su odlično, premda ih se sakupilo tek toliko da oforme petorku, te su odnijeli pobjedu rezultatom 60-72.
Na gostujućem terenu košarkaši KK Radnik odmah su preuzeli inicijativu te su vodili od prvih minuta susreta. Prvo poluvrijeme u cijelosti je proteklo u znaku Križevčana koje je lopta dobro slušala pa su stekli osjetnu razliku u rezultatu.
U drugom poluvremenu domaća se momčad probudila i zaigrala dobru košarku, ali Radnikovci su ostali hladnih glava i ruku te su utakmicu mirno priveli kraju zaključivši ju s 12 razlike.
Od naših igrača u utakmicu je odlično ušao Topljak te je održavao dobru igru tijekom čitave utakmice. Razigranom Topljaku pridružio se i Matoić te je ovaj dvojac ekipu kadeta mirno vodio do još jedne ovosezonske pobjede.
Za KK Radnik nastupili su: Topljak, Santo, Subotičanec, Behur, Matoić.