U napetoj košarkaškoj utakmici Radnikovci uzrasta M15 izgubili od Virovitice

Danas je u gimnazijskoj dvorani u 15.30 odigrana utakmica između KK Radnik (M15) i KK Virovitica.
Iako su se naši predkadeti držali odlično i dobar dio utakmice vodili, ipak je presudila fizička nadmoć košarkaša iz Virovitice.
U prvoj su četvrtini naši dječaci imali osjetnu razliku u rezultatu, ali su u drugoj četvrtini košarkaši Virovitice prepolovili zaostatak.
Drugo poluvrijeme bilo je izjednačeno u igri i rezultatu, ali presudile su nijanse. Presudna bila i stavka što su igrači Virovitice ipak nešto stariji od naših dječaka i prema tome su, kao što smo već spomenuli, fizički dominirali utakmicom, pogotovo u njenoj završnici. Konačan rezultat utakmice bio je 77-74 za KK Viroviticu. Od križevačkih košarkaša igrom se posebno istaknuo Mario Matoić koji je bio i najbolji strijelac za naš klub.
Za KK Radnik nastupili su: Štimac, Katanović, Brkić, Marenčić, Velić, Lauš, Sokač, Šaško, Matoić.