Mini šampionke

Mini rukometašice ŽRK Radnik 2009. godište sufjelovale su jučer na 19. međunarodnom otvorenom prvenstvu Karlovca u super mini rukometu i osvojile prvo mjesto malog finala! U grupi su djevojčice ostvarile ove rezultate:

RADNIK – DARDA 13:14
LOKOMOTIVA – RADNIK 6: 11
RADNIK – BIOGRAD 5:0

Odličnom igrom u skupini, naše su mini rukometašice zaslužile mjesto u malom finalu turnira.
U osmini finala djevojčice su igrale protiv ekipe Orkan 1 i pobjedile 12:5. U četvrtini finala pala je Orahovica rezultatom 11:7, a u polufinalu Osijek, rezultat 12:5. U finalu su se mini rukometašice susrele s ekipom Daruvara i nadmoćno pobijedile i osvojile malo finale rezultatom 12:6!
Najboljom igračicom malog finala proglašena je naša HANA FRŽOVIĆ, najboljom vrataricom naša MIA ŠATVAR, a u najbolju petorku uvrštene se naše EMA HORVAT I EVA BOJKO. Nagradu za najbolje trenerice osvojile su naše Barbara i Kristina, ponosne trenerice malih šampionki. Kao lijep i koristan poklon, ekipa mini rukometašica ŽRK Radnik osvojila je 4 lopte.