Pripreme voditelja za natjecanje mladih Crvenog križa u pružanju prve pomoći

  1. i 5. siječnja 2023. godine Društvo Crvenog križa Koprivničko – križevačke županije organiziralo je osposobljavanje za edukaciju pomladaka i mladih Crvenog križa u osnovnim i srednjim školama o pružanju prve pomoći unesrećenima. Seminar je bio namijenjen voditeljima koji će pripremati ekipe iz svojih škola za natjecanje mladih Crvenog križa u pružanju prve pomoći, pa je tako na seminaru sudjelovala i voditeljica naše škole stručna suradnica pedagoginja. Paralelno s ovim seminarom, odvijala se edukacija realističnog prikaza ozljeda. Kako je sve izgledalo možete vidjeti na slikama, a ekipi naše škole želimo puno sreće i uspjeha u pripremi ali i na nadolazećem natjecanju u ožujku, objavili su u Srednjoj gospodarskoj školi Križevci.

SGŠ