Rukometaši KTC-a osvojili bod nakon nevjerojatnog povratka od minus 9

Prvenstvenu utakmice Lige za ostanak odigrali su su nedjelju Zamet i KTC. Domaći su puno bolje krenuli u susret i nakon devet minuta igre vodili 8:2. Devet minuta kasnije mirišalo je na katastrofu križevačkih rukometaša. Naime, Zamet je vodio 16:7.

Na kraju se odlazi na predah s rezultatom 22:16 za domaće. U nastavku potpuno druga priča. Iako u 35. minuti domaći vode 27:19, ali KTC podiže u brzinu više. Odličnom obranom i puno boljom realizacijom semafor pet minuta prije kraja utakmice pokazuje 30:30. Dvije minute kasnije KTC dolazi u minimalno vodstvo 30:31. Ipak domaći u 58. minuti utakmice uspijevaju postići pogodak za konačnih 31:31.

Najefikasniji kod Zameta bio je Pikec s osam pogodaka, a kod KTC-a Perajica s devet postignutih pogodaka. KTC-ov vratar Prezelj skinuo je 11 udaraca, a Šutalo je dodao jednu obranu. Zametov Viskić upisao je 17 obrana.