Rukometaši KTC-a prekinuli crni niz i osvojili bod na gostujućem parketu

Deveto kolo Paket24 Premijer lige prepuno je iznimno zanimljivih susreta. Rudaru u goste došao je KTC koji je u lošoj seriji od četiri poraza u nizu.

KTC je u subotnjem remiju prekinuo crni niz i osvojio bod na gostujućem parketu, ali teško se oteti dojmu da se KTC u Križevce trebao vratiti s punim plijenom. Rudar je bolje krenuo u utakmicu i nakon sedam minuta igre vodio 4:1. Osam minuta kasnije KTC dolazi do prednosti i semafor pokazuje 5:6. U 20. minuti križevački rukometaši imaju 5:8, a na predah se odlazi rezultatom 11:14.

U drugom poluvremenu nakon sedam minuta igre KTC ima plus 5 (12:17), a u 45. minuti utakmice rezultat je 14:19. Ipak nije moglo bez drame. Tri minute prije kraja utakmice Rudar je smanjio na 20:21, a na kraju je KTC ispustio pobjedu i završilo je 22:22.

Najefikasniji kod Rudara je bio Gaća sa šest golova, a kod KTC-a Perajica je zatresao šest puta mrežu Rudara. Gošić je upisao 12 uspješnih intervencija na vratima Rudara, a KTC-ov Grgić skinuo je devet udaraca.