Rukometaši KTC-a slavili u gostima

Nedjeljnim susretom između Ribole Kaštele i KTC-a zaključeno je kolo Paket24 Premijer lige – Lige B. Domaći su bolje krenuli u susret i nakon 13. minuta igre vodili 9:5, a dvije minute kasnije bilo je 11:7.

Pet minuta prije odlaska na predah križevački rukometaši vraćaju sve na početak, semafor pokazuje 13:13, a na odmor se odlazi rezultatom 15:15. Pet minuta se čekao prvi pogodak u drugom poluvremenu i zabio ga je Marković za prvo vodstvo KTC-a na utakmici. U 42. minuti snage su izjednačene 18:18.

Trener Sokač traži time-out kako bi posložio ekipu za završnicu susreta. Odmah potom KTC dolazi u vodstvo 18:19 pa domaći traže time-out. Ipak, Sokačev sastav bolje reagira u završnici i u 47. minuti KTC prvi puta vodi s dva pogotka prednosti i tri minute kasnije gosti vode 20:22.

Pet minuta prije kraja susreta KTC vodi 20:23, a tri minute prije kraja KTC odlazi na plus 5 (20:25). Na kraju super važna pobjeda KTC-a 22:26.

Kod domaćih najraspoloženiji je bio Roki sa sedam pogodaka, dok je kod KTC-a Jurakić postigao šest i Vinković četiri pogotka.