Košarkaši Radnika ostvarili novu pobjedu u dramatičnoj utakmici protiv Međimurja

RADNIK KRIŽEVCI – MEĐIMURJE 74:71

Dramatičnu utakmicu odigrali su košarkaši Radnika i Međimurja u križevačkom sportskom domu, u 8. kolu 2. ML Sjever.

“U utakmicu ulazimo loše, prva četvrtina završava rezultatom 23-17 u našu korist, ali u drugoj četvrtini par kontri i nekoliko trica i protivnik se odvaja na 7 poena prednosti na poluvremenu”, objavili su Radnikovci na svojoj Facebook stranici.

U drugom dijelu u jednom trenutku razlika raste na +14 za goste. “U posljednjoj četvrtini smo uspjeli sabrati glave i odlučnošću vratiti se u utakmicu. U ključnim trenutcima pri egal rezultatu, uspijevamo odigrati par dobrih obrana i realizirati slobodna na iznuđene faulove i na posljetku pobijediti.
Tragičan je bio i naš šut, ali uspjeli smo pobijediti i bez ijedne pogođene trice. Idemo dalje, zapeti još jače i nastaviti ovaj neporaženi niz”, poručili su.