Odlični rezultati članica i članova Šahovskog kluba “Križevci” na ll. memorijalu Željka Smešnjaka u Virju

U nedjelju je u Virju odigran II. memorijal Željka Smešnjaka gdje su na Malom gospodaru sjajne bile članice Šahovskog kluba “Križevci” Luna Sokač osvojivši 1.mjesto i Sofija Kučar osvojivši 3.mjesto u kategoriji do 11 godina.

U kategoriji do 16 godina bila je odlična i Jelena Kirin koja je također osvojila srebrnu medalju. Na B turniru II. memorijala Željka Smešnjaka u izrazito jakoj konkurenciji nastupili su brat i sestra Bruno i Nora Ljaljić, Kai Sokač i Samuel Zobundžija.

U jakoj konkurenciji odličan rezultat ostvario je Samuel Zobundžija osvojivši 4 boda iz devet partija koliko je imao i Bruno Ljaljić, dok je njegova sestra s 3.5 boda zauzela 3. mjesto u kategoriji kadetkinja. Odličan nastup zabilježio je Kai Sokač s osvojena tri boda.