Članovi Taekwondo klub Radnik osvojili pet medalja u Njemačkoj

Križevački Taekwondo klub Radnik nastupio je s kadetima na jednom od jačih međunarodnih turnira u godini u Esslingenu u Njemačkoj. Nastupilo je 348 natjecatelja iz 47 klubova iz 8 europskih zemalja.

Nakon uspješne prošle godine, najbolji križevački kadeti Šimun Radiković i Rene Jandroković nastavili su sa sjajnim borbama osvajati turnire. Šimun je u kategoriji do 57 kilograma i Rene do 32 kilograma osvojio zlatno odličje. Odlične borbe pokazala je i Zona Opsenica, pobijedivši puno iskusnije taekwondoašice, ali zaustavljena je u finalu od domaće natjecateljice i osvojila srebrno odličje u kategoriji do 51 kg.

Lara Srbljinović do 41 kg osvojila je srebro, a Tin Dragašević do 53 kg brončanu kolajnu. Luka Brezovec nastupio je do 49 kilograma te je zaustavljen u borbi za medalju.

Mladi križevački borci bili su u pratnji trenera Zorana Jandrokovića i Karla Šimoneka.