PAKET24 PREMIJER LIGA Osijek pobijedio KTC

U 3. kolu Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak, Osijek je uspio skinuti KTC s vrha i preuzeti vodeću poziciju.

Naime, osječki rukometaši pred svojim navijačima bolje su otvorili susret i nakon osam minuta igre poveli 4:1. Deset minuta kasnije domaći odlaze na plus 4 (9:5). KTC potom podiže tempo i dolazi do preokreta. Križevčani su poveli u 25. minuti 11:10, a do predaha KTC ima i plus 2, ali na odmor se odlazi minimalnim vodstvom križevačkih rukometaša 14:13

Nakon četiri minute igre u drugom poluvremenu KTC vodi 17:14, a u 43. minuti utakmice semafor pokazuje 21:21. U sljedećoj minuti domaći dolaze do prvog vodstva u nastavku i do kraja susreta samo povećavaju prednost. Pet minuta prije kraja susreta Osijek vodi 30:27, a na kraju je vrijeme stalo kod rezultata 33:30.

Osječki vratari upisali su 9 obrana, a KTC-ov Grgić 8. Osječki dvojac bio je enigma za obranu KTC-a. Vašarević je upisao 11 pogodaka, a Čičak 10. Kod KTC-a najraspoloženiji je bio Jurakić sa 7 pogodaka, Dujmović je upisao 6, a Ezgeta je zabio 5 pogodaka.