Tenisači TK Đurđevac odlični na regionalnom teniskom turniru Odbora Sjever u Đurđevcu

Na regionalnom turniru na kojem su se natjecali juniori od 12 i 16 godina iz kalendara Odbora Sjever održanom u Đurđevcu, domaći igrači Teniskog kluba Đurđevac su bili odlični i odradili jako dobar turnir. Turnir je okupio 30 natjecatelja naše regije.

Kod juniora do 16 godina, Adam Markovica je bio uvjerljiv pobjednik, dok je Patrik Patačko osvojio četvrto mjesto.

Kod juniorki Nika Rončević je pobjednica, a Lea Železnjak druga.

U kategoriji 12 godina kod dječaka Mijo Markovica je osvojio turnir pobijedivši Aleksandra Bartovčaka, dok je Luka Širec zaustavljen u polufinalu. Nastupili su još i Dominik Šamarija, Jakov Pavec, Fran Aleksa i Patrik Škurdija.

Kod djevojčica do 12 godina, pobjednica je Lana Šantić iz TK Virovitica. Tia Sabočanec je došla do polufinala, a nastupile su još i naše Mirna Rogoz, Franka Širec, Viktorija Ćurić, Lana Divjačko i Mia Pavec.