Taekwondo klub Radnik nastupio u najmlađem uzrastu pod nazivom “Mali olimpijci” i ostvario odlične rezultate

U Zagrebu je 11.12.2021. godine održan turnir pod nazivom MAKSIMIR ADIDAS CUP u organizaciji TKD kluba Maksimir. Na turniru je bilo prijavljeno 248 natjecatelja iz 30 klubova i 3 države. Taekwondo klub Radnik iz Križevaca nastupio je u najmlađem uzrastu pod nazivom mali olimpijci, te ostvario odlične rezultate.
Rene Jandroković odličnim borbama deklasirao je sve svoje protivnike i osvojio 1. mjesto u kategoriji do 28 kg. Zara Zenta opravdala je izbor trenera i na prvom nastupu za svoj klub osvojila 1. mjesto u kategoriji do 36 kilograma. Naše male olimpijke, Lara Srbljinović osvojila je 2. mjesto u kategoriji do 33 kg i Bruna Zajec Kambić 2. mjesto u kategoriji do 45 kg.
Ekipno u kategoriji mali olimpijci klub Radnik osvaja prvo mjesto ispred svih prijavljenih zagrebačkih klubova.
Već sljedeći vikend očekuje nas veliko iskušenje na najvećem ovogodišnjem turniru pod nazivom Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje-Festival Taekwondoa koji se održava u Zagrebu.