Pogotkom Srbljinovića i Mladena H., NK Radnik Križevci odnio pobjedu nad Poletom

RADNIK KRIŽEVCI – POLET 2:0 (0:0)

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: oko 300. SUDAC: Toni Dadić. POMOĆNICI: Anto Marić i Josip Bošnjak (svi iz Zagreba). DELEGAT: Igor Franolić (Ludbreg), piše prigorski.hr.

STRIJELCI: 1:0 Srbljinović (72), 2:0 Mladen H. (88, 11m).

RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Dias da Silva (od 77. Ferenčak), Mačković, Kovač, Tihelka (od 56. Lacić Klarić), Mladen H., Mladen M., Dlesk (od 85. Jandrašec), Šabijan (od 85. Stubičan), Srbljinović, dos Anjos. TRENER: Anthony Pavlović.

POLET: Jambres, Mesarić, Glavica, Žulić (od 46. Jurinić), Mihalinec (od 74. Sabol), Barat, Horvat, Šarić, Žganec, Perčić (od 34. Krištofić), Telebar (od 85. Štefanec). TRENER: Josip Brezovec.

Derbi kola bio je u pravom smislu riječi. Prvo poluvrijeme na strani Poleta, drugi poluvrijeme na strani Radnika. Polet svoje prilike u prvom poluvremenu nije iskoristio, iako je je bio vrlo blizu posizanju zgoditka.

Drugo poluvrijeme Radnik poletniji i na kraju se požrtvovnost isplatila kada je Srbljinović matirao Jambresa. Na samom kraju susreta Jandrašec je izborio kazneni udarac, koji je u pogodaka pretvorio kapetan Hrvoje Mladen. Ovom pobjedom Radnik se vratio na vodeće mjesto prvenstva.

OSTALI REZULTATI: Podravac – Podravina 1:2, Dinamo – Virovitica 2:1, Rudar, Varteks 1:1. Nedjelja: Koprivnica – Papuk Osječko 1664.

(foto:NKRADNIKKRIŽEVCI)