Rukometaši Poreča nadjačali Križevčane

Kako se polako približava kraj prvog dijela natjecanja u Paket24 Premijer ligi, sve je više susreta koji su neizvjesni, dramatični i odlučuju se u posljednjim minutama. Poreč je jučer stigao na ruke KTC-a u Križevce i očekivano je bilo neizvjesno.

Gosti su se dobro snašli u križevačkom sportskom domu i nakon 12. minuta igre vodili su 3:6. Deset minuta kasnije KTC poravnava na 8:8,  au 24. minuti semafor pokazuje 10:8 za KTC. Na kraju se na predah otišlo s minimalnom prednošću križevačkih rukometaša 13:12.

Nakon osam minuta u nastavku rezultat je 15:15 i nakon toga je sve krenulo na “mlin” gostima. Imali su gosti i +8, ali na kraju je završila utakmica pobjedom Poreča 22:29.

Najefikasniji kod KTC-a bio je Jurakić sa 6 golova, a kod gostiju Krajcar je zabio 8. Grgić je obranio 10, a Olić 1 pokušaj Porečana, a gostujući vratar Vladić skinuo je 10 udaraca domaćeg sastava.