Rukometaši KTC-a u Križevcima pobijedili Metković Mehaniku

KTC – METKOVIĆ MEHANIKA 28:27 (14:15)

U nedjeljnom susretu Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak križevački rukometaši ugostili su Metković Mehaniku. Očekivala se tvrda i neizvjesna utakmica, a  tako je i bilo. Gol prednosti na jednoj pa gol prednosti na drugoj strani, a KTC u 14. minuti uspijeva doći do plus 2 (8:6).

Šest minuta kasnije i dalje plus 2 za domaće (12:10), a onda je uslijedio metkovski niz od tri pogotka. Na kraju se otišlo na predah s rezultatom 14:15 za goste.

U nastavku gosti drže minimalnu prednost, a u 40. minuti susreta semafor pokazuje 20:20. Četiri minute kasnije gosti su opet na plus 2, a u 47. minuti rezultat je ponovo poravnat 23:23. U posljednje dvije minute utakmice ušlo se s rezultatom 27:27,  a pola minute do kraja križevački rukometaši poveli su 28:27. Posljednji napad imali su gosti, ali Luka Prezelj je skinuo pokušaj gostiju i donio bodove Križevčanima.

U redovima KTC-a najraspoloženiji je bio Jurakić s 12 postignutih pogodaka, a kod gostiju Cvitanović s 9.