Križevački rukometaši pobijedili Bjelin Spačvu

Nakon europskih uzbuđenja koja smo imali tijekom tjedna, vikend nam donosi pretposljednje kolo Paket24 Premijer lige.

Trinaesto kolo otvorili su u petak Ribola Kaštela i Nexe, a u subotu se također igrao samo jedan susret i to Bjelin Spačva – KTC. U prvom poluvremenu igra se gol za gol i u 23. minuti utakmice semafor pokazuje 12:12, a onda je KTC nanizao nekoliko dobrih napada i gosti u 26. minuti vode 13:15. Na kraju se na predah otišlo s prednošću Križevčana 16:17.

Nakon pet minuta igre u nastavku KTC povećava prednost na 16:20. Četiri pogotka prednosti drži KTC do posljednjih deset minuta utakmice, a u 57. minuti KTC vodi minimalno 30:31. KTC je na kraju zasluženo pobijedio rezultatom 31:33.